Modlitwa o wybór stanu i obrazek św. Piusa X


Przy okazji publikacji trzeciego numeru biuletynu Wspólnoty Modlitwy Za Kapłanów wydrukowaliśmy nowy obrazek ze zdjęciem św. Piusa X i modlitwą o wybór stanu opatrzoną przez tego papieża cząstkowym odpustem. Polecamy regularne jej odmawianie szczególnie osobom, które pragną poznać wolę Bożą odnośnie swojego powołania.

Stworzyliśmy nowy dział “Obrazki” w zakładce MATERIAŁY, w którym można znaleźć obrazki wydane przez naszą wspólnotę. Obrazki w formie papierowej można zamawiać przez formularz kontaktowy bądź pisząc na nasz adres mailowy.


Modlitwa o wybór stanu

Boże mój, Ty, który jesteś Bogiem mądrości i rady, Ty, który czytasz w mym sercu szczerą wolę podobania się tylko Tobie, spraw, abym wybrał(a) stan zgodny z Twoim najświętszym pragnieniem i użycz mi potrzebnych łask przez przyczynę Błogosławionej Dziewicy, Matki mojej i świętych moich patronów, a w szczególności św. Józefa i św. Alojzego.

Niechaj poznam, kiedy mam uczynić krok stanowczy i przyczynić się do Twej chwały i zasłużyć sobie na nagrodę niebieską, którą obiecałeś tym, którzy będą pełnić Twoją świętą wolę. Amen.

(odpust 300 dni raz na dzień – Pius X, 6 maja 1905)